Image

Dowiedzieć się jak wyznaczyć i osiągnąć cel na Insta?


Zdobyć pierwsze 10k Obserwatorów?


Zacząć zarabiać na publikacji REELS na Instagramie?

IconIconIcon
IconIcon

+2000 KURSANTÓW

200K W 90 DNI

Icon

AUTORSKA STRATEGIA

Zrobiłam swój pierwszy krok w styczniu 2023r. - po drodze zrezygnowałam

z pracy na etecie i zaczęłam zarabiać na produktach cyfrowych kwoty,

o których wcześniej nigdy nie myślałam. Najważniejsze jednak jest to, ze nie musisz inwestować w tworzenie produktów cyfrowych ANI ZŁOTÓWKI. Możesz używać darmowych narzędzi, które świetnie sobie poradzą. Możesz testować, próbować, budować - ZA DARMO.

Nie będzie momentu w Twoim życiu kiedy ktos przyjdzie i poda Ci receptę na dochodowy biznes. Nie będzie osoby, która da Ci gwarancje sukcesu. Ta osoba jesteś TY. Strach przed nieznanym paraliżował moje działania. Lepszy był bezpieczny etat. Okazało się, ze nie miałam się czego bać - wręcz przeciwnie. Uwielbiam to co robię i mogę zarabiać na tym pieniądze. Sama ustalam kiedy pracuję, jak, gdzie i z kim! I to wszystko dlatego, ze zaczęłam tworzyć na Instagramie.

Image

KURS JEST DLA CIEBIE, JEŻELI:

Dla kogo jest ten kurs?

Wyniki sprzedaży na Insta Cię nie satysfakcjonują i chcesz nauczyć się automatyzacji

Jesteś przedsiębiorcą i chcesz zacząć zarabiać więcej - pracując mniej z dowolnego miejsca na ziemi

Chcesz dowiedzieć się jak krok po kroku zwiekszyć liczbę obserwujących na Instagramie

Chcesz dowiedzieć się jak zamienić Obserwujących w płacących Klientów

Chcesz zacząć zarabiać pieniądze dzieląc się w social mediach swoją wiedzą i doświadczeniem

Prowadzisz sklep internetowy

i szukasz innowacyjnych sposobów na dotarcie do Klienta

IconIconIconIconIcon

Potrzebujesz realnego wsparcia i konkretnych wskazówek, aby 2024 rok był Twój

Icon

Publikujesz na Insta ale nie widzisz efektów w postaci wzrostu ani zaangażowania

PAULA, POKAŻ MI JAK!
IconIcon

Eksperci od Insta mówią o swojej najlepszej strategii na wzrost i budowanie marki osobistej. Starasz się zapisywać tipy i porady, a gdy przychodzi moment wdrożenia - nie wiesz od czego zacząć. Finalnie spędzasz masę czasu na tworzeniu rolek, które nie dają efektu w postaci zwiększenia Obserwujących czy sprzedaży. Prawdopodobnie nie masz siły, męczy Cię to, wątpisz w swoje możliwości, dopada Cię syndrom oszusta i czujesz niechęć.

Znasz to uczucie, gdy...

IconImage

Ten kurs nie jest dla Ciebie, jeżeli:

Z góry zakładasz, że nie masz czasu

i nie jesteś gotowa/gotowy na wdrażanie zmian.

Icon

Nie masz jeszcze pomysłu jaką wiedzę lub doświadczenie mógł/mogłabyś monetyzować.

Oczekujesz magicznego i szybkiego sposobu na wzrost i zarabiane pieniędzy na Instagramie.

Już dziś wiesz, że nie wyjdziesz ze swojej strefy komfortu i nie zaczniesz mówić do kamery.

Jesteś influencerem i chcesz zarabiać na współpracach z markami.

Uważasz, że wiesz już wszystko na temat Instagrama i niezależnie co wdrożysz - nie zadziała.

IconIconIconIconIcon
Image

Wyobraź sobie, że dokładnie wiesz co robić, aby na Twoje konto przybywało dziennie 50-150 Obserwatorów bez użycia reklam.

Wyobraź sobie, że...

IconIconIcon

Wyobraź sobie, że tworzysz zaangażowaną społeczność, która komentuje Twoje treści,

a następnie stanie się Twoim Klientem.

Wyobraź sobie, że sprzedajesz pierwszy produkt cyfrowy bez inwestowania tysięcy złotych i budujesz pozycję Eksperta.

Icon

Wyobraź sobie, że zaczynasz zarabiać dodatkowe pieniądze, które w przyszłości mogą stać się Twoim stabilnym źrodłem dochodu.

Icon

Wyobraź sobie, że poznajesz i wdrażasz moją autorską strategię minimum 90 dni, która po pozwoli Ci zarabiać kiedy śpisz.

ImageImage

Dlaczego akurat ja powinnam Cię uczyć?

Image
ImageImageIconIcon

STYCZEŃ 2023

STYCZEŃ 2024

Image

2

ImageImage

99zł x 121szt

= 11 979zł

3

Image

efekt:

Image

Podczas testowania autorskiej strategii w 11 miesięcy sprzedałam łącznie 1697 produktów generując

413 355zł netto!

_________________________________________________________

_________________________________________________________

__________________________________________________________

CHCĘ ZACZĄĆ DZIAŁAĆ!

1

10 miesięcy temu odważyłam się popełnić pierwszy krok i zrobiłam 30-dniowe wyzwanie publikacji REELS na Instagramie. Moje rolki wpadły w VIRAL i zaczęły osiągać milionowe wyświetlenia. W 90 dni moje konto dotarło do ponad 8,5 MLN osób i wzrosło z 2 do 200 tysięcy followersów.

Kolejne 8 miesięcy testowałam i analizowałam. Wprowadzałam kolejne produkty do oferty, wdrożyłam automatyzację i stworzyłam do niej pierwsze w Polsce szkolenie. Od lipca 2023 testowałam moją autorską metodę na zwiększenie zaangażowania i sprzedaż bez kampanii na Instagramie.

Postanowiłam od razu monetyzować wiedzę i doświadczenie. Stworzyłam pierwszy webinar. Sprzedawałam tylko na stories, bo nie wiedziałam, jak prowadzić kampanię. Zarobiłam pierwsze 10 000 zł na swoim i zrozumiałam jaką moc mają produkty cyfrowe.

Kolejne 11 miesięcy testowałam i analizowałam. Wprowadzałam kolejne produkty do oferty, wdrożyłam automatyzację i stworzyłam do niej pierwsze w Polsce szkolenie. Od lipca 2023 testowałam moją autorską strategię na zwiększenie zaangażowania, wzrost i sprzedaż na Instagramie.

Postanowiłam od razu monetyzować swoją wiedzę i doświadczenie. Stworzyłam pierwszy webinar. Sprzedawałam tylko na stories, bo nie wiedziałam, jak prowadzić kampanię. Zarobiłam pierwsze 10 000 zł na swoim i zrozumiałam jaką moc mają produkty cyfrowe.

12 miesięcy temu odważyłam się popełnić pierwszy krok i zrobiłam 30-dniowe wyzwanie publikacji REELS na Instagramie. Moje rolki wpadły w VIRAL i zaczęły osiągać milionowe wyświetlenia. W 90 dni moje konto dotarło do ponad 8,5 MLN osób i wzrosło z 2 do 200 tysięcy followersów.

Co mówią Kursanci po 2 edycjach:

Image

DLACZEGO ZDECYDOWAŁAŚ SIĘ

NA UDZIAŁ W KUSIE?

Zdecydowałam się na udział w kursie przede wszystkim dlatego że zależało mi na nauce prowadzenia kampanii sprzedażowej oraz chciałam wprowadzić produkty cyfrowe czyli pasywny dochód i nie wiedziałam jak mam się za to zabrać. Dodatkowo podoba mi się to że wszystko jest zautomatyzowane i trochę odciąża to moje zaangażowanie czyli pisanie do ludzi wysyłanie e maili i linków.

@ZACZAROWANEPEDZLE_PMU

JAKIE ZMIANY WPROWADZIŁAŚ

PO KURSIE?

W końcu zaczęłam rozumieć jakie rolki tworzyć i co one dają w danym czasie! Pierwszy raz udało mi się stworzyć zasięgowe rolki, które docierają do grona osób nieobserwujących mnie. Kolejną rzeczą jaką zmieniłam to ciągle tworze coś cyfrowego na zaś: e-booki , webinary. Odważyłam się konsultować online! Wcześniej nie pomyślałam że mogę robić coś takiego.

@ZACZAROWANEPEDZLE_PMU

CZY WIDZISZ EFEKTY WPROWADZONYCH ZMIAN?

Widze wielkie zmiany! Przede wszystkim konto pracuje, przychodzą nowi obserwujący i w końcu bez promowania rolek! A wcześniej , bez promowania nie dało rady.. Dodatkowo widzę sprzedaż i zainteresowanie produktami cyfrowymi. Na darmowym webinarze miałam 200 Osób zapisanych co było dla mnie pozytywnie szokujące. Też są zainteresowani szkoleniami stacjonarnymi, bo wiem jak budować pozycję Eksperta.

@ZACZAROWANEPEDZLE_PMU

CO POWIEDZIAŁABYŚ OSOBIE, KTÓRA ZASTANAWIA SIĘ NAD ZAKUPEM?

Przede wszystkim żeby się nie zastanawiać zbyt długo i że warto skorzystać! Kurs jest super zbudowany, dodatkowo szkolenia z Ekspertami z canvy , mailerlite no to jest sztos!! Konsultacje z Tobą również, bo potrafisz wszystko fajnie poukładać i dać plan do działania!

Image
Image

DLACZEGO ZDECYDOWAŁAŚ SIĘ

NA UDZIAŁ W KUSIE?

Paula! Zdecydowałam się na udział w Twoim kursie bo tylko Twój styl bycia i przekazu do mnie trafiał. Kurs Biznes na Insta był najlepszą inwestycja! Nie wiedziałam do końca jak mam działać na instagramie, a Ty pokazałaś mi rzeczy, które odmieniły moje życie! DOSŁOWNIE. Od tłumaczenia po co jest biogram po kampanię sprzedażową.

@PANI.DOTACJA

JAKIE ZMIANY WPROWADZIŁAŚ

PO KURSIE?

Przede wszystkim zrozumiałam schemat działania rolek i dowiedziałam się, że każde miejsce na naszym profilu jest “po coś”. Zaczęłam publikować z konretnymi celami. Wiem jak zrobić rolkę, która będzie miała sporo zapisów, a jak zrobić treści, które będą angażowały moją społeczność.

@PANI.DOTACJA

CZY WIDZISZ EFEKTY WPROWADZONYCH ZMIAN?

TAK! Stosując Twój autorski schemat na zasięgową rolkę zrobiłam 3 MILIONOWY viral i kilka rolek po 100-200 tysięcy wyświetleń, dzięki czemu moje konto wzrosło aż do 40 tysięcy realnych obserwujących z mojej grupy docelowej w zaledwie kilka dni... Ale przede wszystkim.. SPRZEDAJE! Dzięki, Twoim radom osiągam aktualnie wynik 13 tys złotych TYGODNIOWO! Ludzie nie tylko kupują moje produkty cyfrowe ale korzystają z moich usług, uważają mnie za autorytet.

@PANI.DOTACJA

CO POWIEDZIAŁABYŚ OSOBIE, KTÓRA ZASTANAWIA SIĘ NAD ZAKUPEM?

Kurs Biznes na Insta do ogrom wiedzy, której do tej pory nikt mi nie przekazał. Dodatkowo społeczność, która się narodziła dzięki grupie na Facebook to coś niesamowitego! Taka ilość wsparacia nie tylko od Ciebie ale od osób, które są na tym samym co ja spowodowała, że w gorszych chwilach miałam jeszcze większą motywację. Paula, dziękuję Ci za to co robisz, za to ile zaangażowania wkładasz w to aby każda Twoja podopieczna (nawet na grupowym kursie) wyniosła z tego jak najwięcej. Polecam KAŻDEMU kurs u Pauli!

@PANI.DOTACJA

Image

DLACZEGO ZDECYDOWAŁAŚ SIĘ

NA UDZIAŁ W KUSIE?

3 miesiące temu kupiłam u Pauli kurs Biznes na Insta. Chciałam nauczyć się pozyskiwać Klientki do swoich kursów przez Instagram i prowadzić poprawnie social media.


Jak zaczęłam oglądać kurs to lekko się wkurzyłam, bo byłam przekonana, że wszystko wiem... Jednak kiedy doszło do audytów kont przez Paulę wyszło na to, że nie miałam racji. Ominęłam podstawowe punkty, o których nie miałam pojęcia, że mogą wpływać na to czy ktoś kliknie obserwuj lub kupi ode mnie produkty.

@PINKPRINCESS_SK

JAKIE ZMIANY WPROWADZIŁAŚ

PO KURSIE?

Po audycie przysiadłam raz jeszcze do kursu i zobaczyłam ile tam jest wiedzy, którą ominęłam. Wykupiłam pakiet VIP i po konsultacji z Paulą ustaliłyśmy, że muszę zorganizować webinar sprzedażowy do kursu, którego premiera miała odbyć się już za tydzień. Paula powiedziała mi krok po kroku jak stworzyć bazę mailingową, formularz zapisów, co powinno znaleźć się w prezentacji i gdzie stworzyć taki webinar.

@PINKPRINCESS_SK

CZY WIDZISZ EFEKTY WPROWADZONYCH ZMIAN?

Oczywiście. Po 2 dniach zapisów na webinar dzięki automatyzacji miałam już ponad tysiąc osób zapisanych! Finalnie było ponad 2 tyś osób na liście!

Już w pierwszy dzień premiery kursu sprzedałam x sztuk o łącznej wartości 32 682 zł!! To dopiero drugi dzień sprzedaży, a przed nami jeszcze 6!

@PINKPRINCESS_SK

CO POWIEDZIAŁABYŚ OSOBIE, KTÓRA ZASTANAWIA SIĘ NAD ZAKUPEM?

Jestem mega wdzięczna Pauli za pomoc! Widzę, że jednak TO działa tylko trzeba przede wszystkim usiąść i ogarnąć to od podstaw! Więc jeśli się zastanawiasz czy kupić kurs Biznes na Insta ze wsparciem grupowym Pauli - to już nie musisz. Myślę, że moja opinia jest tu bardzo ważna, ponieważ kurs wiele zmienił w pozyskiwaniu Klientek. Nadal testuje ale kiedy coś przynosi efekty to znaczy, że jestem na dobrej drodze!

@PINKPRINCESS_SK

Image

Image

DLACZEGO ZDECYDOWAŁAŚ SIĘ

NA UDZIAŁ W KUSIE?

Decyzja o zakupie kursu Pauli Biznes na Insta i Automatyzacja wynikała z potrzeby przełamania stagnacji na moim koncie. Nie wiedziałam, co robię źle, a inspirujący sukces Pauli oraz jej osobowość były dla mnie motywacją do działania.

@METODA.NA.ZDROWIE

JAKIE ZMIANY WPROWADZIŁAŚ

PO KURSIE?

Po kursie wprowadziłam konkretne zmiany na koncie, zaczynając od nowego komponowania treści i lepszego zrozumienia strategii porozumienia się z odbiorcami po zmianę wyglądu i opisu moich kilku profili.

@METODA.NA.ZDROWIE

CZY WIDZISZ EFEKTY WPROWADZONYCH ZMIAN?

Przełamałam się do nagrywania live i już widzę pozytywne efekty, co sprawia, że jestem bardzo zadowolona z dokonanych zmian.

@METODA.NA.ZDROWIE

CO POWIEDZIAŁABYŚ OSOBIE, KTÓRA ZASTANAWIA SIĘ NAD ZAKUPEM?

To, co podobało mi się najbardziej, to zaangażowanie Pauli, skuteczność i jakość materiałów i wyjątkowa opieka, które sprawiły, że czułam się wspierana przez cały czas. Jeśli nadal zastanawiasz się nad zakupem, ja napiszę jedno: NIE Czekaj tylko zacznij monetyzować swój czas.

@METODA.NA.ZDROWIE

Image

DLACZEGO ZDECYDOWAŁAŚ SIĘ

NA UDZIAŁ W KUSIE?

Od nowego roku zmieniam totalnie moje życie zawodowe. Sprzedaje firmę produkcyjną i cały czas zamierzam poświęcić na prace z ludźmi i towarzyszenie im w drodze rozwoju. Social media prowadzę od lat i zbudowałam fajną społeczność, lecz teraz jest czas, aby zmienić trochę grupę docelową i znaleźć na IG osoby, którym mogłabym pomóc.

@TRENERKAPODROZY

JAKIE ZMIANY WPROWADZIŁAŚ

PO KURSIE?

Jestem jeszcze w takcie przerabiania kursu, ale już widzę duże zmiany na moim profilu. IG zmienia się cały czas i nie da się bazować na wiedzy zdobytej kilka lat temu. W końcu przekonałam się do rolek, zaczęłam je tworzyć z przyjemnością i zobaczyłam jakie efekty dają. Największy game changer to jednak automatyzacja. Zakochałam się w niej od pierwszego wejrzenia.

@TRENERKAPODROZY

CZY WIDZISZ EFEKTY WPROWADZONYCH ZMIAN?

Pierwsze efekty jakie zauważam to większe zaangażowanie społeczności którą już mam. Systematyczność i porządek który wprowadziłam, daje moim odbiorca lepszą możliwość odnalezienia się u mnie na profilu. Największą wartością okazały się dla mnie wyzwania publikowane co 2 dzień na grupie. Jestem sportowcem, więc taki sposób działania jest mi bliski.

@TRENERKAPODROZY

CO POWIEDZIAŁABYŚ OSOBIE, KTÓRA ZASTANAWIA SIĘ NAD ZAKUPEM?

Wybrałam szkolenie Pauli, bo stoją za nią wyniki. Nie lubię uczyć się od osób, które są teoretykami.

@TRENERKAPODROZY

Image

DLACZEGO ZDECYDOWAŁAŚ SIĘ

NA UDZIAŁ W KUSIE?

Kupiłam kurs u Pauli bo kocham jej vibe i szaleństwo - nie zawiodłam się i w tym szaleństwie jest metoda - OGROMNA WIEDZA I AUTENTYCZNOŚĆ NIE DO PODROBIENIA.

@BADYLEK.MATKAZCORKA

JAKIE ZMIANY WPROWADZIŁAŚ

PO KURSIE?

Po lekcjach z Paulą ułożyło mi się bardzo w głowie i wiem na co mam kłaść nacisk- oczywiście TO JEST PROCES więc jeśli chcesz wszystko od razu i frustrujesz się bo nie widać efektów na drugi dzień - zluzuj i posłuchaj jak do tego podchodzi Paula.

@BADYLEK.MATKAZCORKA

CZY WIDZISZ EFEKTY WPROWADZONYCH ZMIAN?

Możliwość audytu konta przez Paulę to największa wartość i zrozumienie co zrobiło się nie do końca dobrze, jej wgląd jest wart ogromnych pieniędzy, a w kursie to tylko dodatek otoczony ogromem wiedzy i wsparcia.

@BADYLEK.MATKAZCORKA

CO POWIEDZIAŁABYŚ OSOBIE, KTÓRA ZASTANAWIA SIĘ NAD ZAKUPEM?

Jeżeli zastanawiasz się nad rozbudową swojego Insta z Paulą to nie trać czasu... JA WOLAŁAM BYĆ JEDNĄ Z PIERWSZYCH KURSANTEK I BYĆ TRZY KROKI PRZED INNYMI - bo doświadczenie Pauli którym się dzieli jest ogromnym wyróżnikiem i możliwością na bycie mistrzem insta w Twojej niszy.

@BADYLEK.MATKAZCORKA

Image

Efekty moich podopiecznych:

WRZESIEŃ 2023

STYCZEŃ 2024

IconImageImage

➔ czas współpracy 4 miesiące

➔ wzrost 3368 Obserwujących

➔ sprzedaż 4 audyty, 70 konsultacji, usługi prawne

➔ wynik finansowy: wzrost 150% przychodu z Instagrama 💸

IconImage

WRZESIEŃ 2023

IconImage

STYCZEŃ 2024

➔ czas współpracy 3 miesiące

➔ wzrost ponad 40 tysięcy Obserwujących

➔ sprzedaż łącznie 1000+ ebooków, 564 konsultacje, zapełniony kalendarz na usługi do kwiecień

➔ wynik finansowy: ponad 30 tyś/msc 💸

Icon

_________________________________________________________

PANI.DOTACJA
KARINA.PRAWNIK

Czego nauczysz się w kursie?

Moduł 1: Wprowadzenie

↓ POKAŻ SZCZEGÓŁY
Image

Zobacz co Cię czeka w tym kursie.

Moduł 2: Narzędzia


↓ POKAŻ SZCZEGÓŁY

Poznasz przetestowane przeze mnie narzędzia, które maksymalnie usprawnią Twoją pracę i sprzedaż!

Image

Moduł 3: Nisza i grupa docelowa


↓ POKAŻ SZCZEGÓŁY

Dowiedz się jak sprecyzować swoją niszę i poznaj swoich potencjalnych Klientów!

Image
Image

Moduł 4: Produkt cyfrowy


↓ POKAŻ SZCZEGÓŁY

Poznasz rodzaje i stworzysz swój produkt cyfrowy.

Image

Moduł 5: Strategia treści

↓ POKAŻ SZCZEGÓŁY

Dowiesz się jakie cele i formaty treści stosować tworząc content na Instagram.

Image

Moduł 6: Audyt profilu

↓ POKAŻ SZCZEGÓŁY

Stworzysz idealny profil dla nowego odbiorcy.

Image

Moduł 7: Lejek sprzedażowy na Insta

↓ POKAŻ SZCZEGÓŁY

Poznasz narzędzia komunikacji na Instagramie.

Moduł 8: REELS - to musisz wiedzieć

↓ POKAŻ SZCZEGÓŁY

Zaczniesz tworzyć rolki, które sprzedają.

Image

Moduł 9: Monetyzacja wyświetleń REELS

↓ POKAŻ SZCZEGÓŁY

Poznasz moją autorską strategię sprzedaży w REELS.

Image

Moduł 10: Kampania sprzedażowa na Insta

↓ POKAŻ SZCZEGÓŁY

Zaplanujesz kampanię produktu na Insta i poznasz moje metody sprzedaży.

Image

Moduł 11: Automatyzacja na Instagramie

↓ POKAŻ SZCZEGÓŁY

Nauczysz się podstaw automatyzacji Instagrama

Image

✷ Bonusy do pobrania

↓ POKAŻ SZCZEGÓŁY

Otrzymasz 14 dodatków, które uzupełnią Twoją wiedzę - EBOOKI + CHECKLISTY + PDF + KARTY PRACY

CHCĘ STWORZYĆ WŁASNY BIZNES NA INSTA!

Image

➔ kurs Biznes na Insta - 11 modułów


➔ dostęp do kursu i aktualizacji - 12 miesięcy


➔ cel: stworzenie automatyzacji profilu, lejka produktów cyfrowych, kampanii sprzedażowej, webinaru sprzedażowego


➔ konsultacja 1:1 z Paulą (2 x 30 min)


➔ 8 spotkań mentoringowych grupa VIP (90 min) przez 12 tygodni


➔ 25 dni wyzwania publikacji na Instagramie


➔ dostęp do grupy prywatnej VIP WhatsApp


➔ dostęp do grupy prywatnej Biznes na Insta


➔ certyfikat ukończenia kursu


➔ BONUS: 7 szkoleń na żywo z Ekspertkami

POWIADOM O DOSTĘPNOŚCI
KUPUJĘ PAKIET VIP

➔ kurs Biznes na Insta - 11 modułów


➔ dostęp do kursu i aktualizacji - 6 miesięcy


➔ 6 spotkań mentoringowych grupa SAFE (90 min) przez 8 tygodni


➔ 25 dni wyzwania publikacji na Instagramie


➔ dostęp do grupy prywatnej Biznes na Insta


➔ certyfikat ukończenia kursu


➔ BONUS: 7 szkoleń na żywo z Ekspertkami

Zajmij swoje miejsce już teraz:

➔ kurs Biznes na Insta - 6 modułów (podstawy Instagrama)


➔ 20 dni wyzwania publikacji na Instagramie


➔ dostęp do kursu i aktualizacji - 6 miesięcy


➔ certyfikat ukończenia kursu

POWIADOM O DOSTĘPNOŚCI

BASIC

SAFE

VIP

NIEDOSTĘPNY

Image
KLIK - INFO RATY
KLIK - INFO RATY

1 398 ZŁ >> 699 ZŁ

2 987 ZŁ

🎯 NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA:

🎯 Czy można dołączyć do kursu podczas jego trwania - Nie ma takiej możliwości.


🎯 Jakie 5 modułów znajduje się w pakietu BASIC? - Moduły w pakiecie BASIC to: wprowadzenie, nisza, grupa docelowa, strategia treści, audyt profilu, lejek sprzedażowy na Instagramie, REELS - to musisz wiedzieć.🎯 Kiedy odbędzie się kolejna edycja kursu? - Nie będzie kolejnej edycji kursu w tej formule, z taką ilością materiałów.🎯 Czy jest możliwość zakupu na raty? - Tak. Po wybraniu pakietu przejdź do płatności i wybierz opcję raty.🎯 Kiedy dostanę dostęp do kursu? - 1 maja, wtedy również pojawią się daty spotkań mentoringowych.🎯 Kiedy rozpoczyna się wyzwanie publikacji? - w czerwcu 2024🎯Kiedy odbywają się spotkania mentoringowe? - Wtorki lub czwartki o 20:30.🎯Czy kurs jest dla osób sprzedających produkty fizyczne? - Tak. Jednak dużą rolę w kursie odgrywa stworzenie i sprzedaż produktu cyfrowego.🎯Mam produkt fizyczny ale nie mam pomysłu na produkt cyfrowy. Jest sens dołączać? - Tak. Pomysły generujemy na spotkaniu mentoringowym.🎯Ile osób będzie w grupie SAFE? - Limit miejsc to 40.🎯Czy w kursie tłumaczone są procesy powstawania produktów cyfrowych? - Tak. Jest teoria oraz warsztat, na którym kursanci uczą tworzyć produkt cyfrowy w narzędziu Canva (darmowym).🎯Czy muszę mieć www i sklep, żeby dołączyć do kursu? - Nie. Dostajesz darmowe narzędzie do osadzenia oraz sprzedaży produktu.🎯Zaczynam konto od 0 czy kurs mi pomoże zdobywać followersów, a później sprzedawać? - Tak! Najpierw wyznaczysz cel, przygotujesz profil i nauczysz się robić zasięgowe treści.🎯Już sprzedaję ale potrzebuje popracować nad baza mailingową i automatyzacją, jaki pakiet wybrać? - Jeżeli Twoim celem będzie zautomatyzowanie profilu polecam wybrać pakiet VIP.🎯Chce nauczyć się nagrywać i sprzedawać szkolenia online czy to kurs dla mnie? - Tak! Podczas warsztatów nauczysz się tworzyć szkolenia online.Bonusy jakie na Ciebie czekają:

PAKIETY: SAFE I VIP

 1. DOSTĘP DO GRUPY PRYWATNEJ NA FACEBOOKU
 2. 20 DNI WYZWANIA PUBLIKACJI - ZWIĘKSZENIE ZASIĘGÓW
 3. 5 DNI WYZWANIA PUBLIKACJI - SPRZEDAŻ
 4. 6 SPOTKAŃ NA ŻYWO Z PAULĄ PRZEZ 8 TYGODNI
 5. 14 DODATKÓW - EBOOKI + CHECKLISTY + PDF + KARTY PRACY
 6. NAGRANIA Z WEBINARÓW
 7. DOSTĘP DO AKTUALIZACJI KURSU
 8. 7 SZKOLEŃ NA ŻYWO Z EKSPERTKAMI
 1. SZKOLENIE NA ŻYWO: SONIA KOZUB - ENERGIA PIENIĄDZA
 2. SZKOLENIE NA ŻYWO: ANNA OSZAJCA - MARKA OSOBISTA
 3. SZKOLENIE NA ŻYWO: MAJA STRZELECKA - PRODUKTY CYFROWE
 4. SZKOLENIE NA ŻYWO: SARA SOLAREK - CANVA WARSZTAT
 5. SZKOLENIE NA ŻYWO: EWA GADOMSKA - SKALOWANIE BIZNESU
 6. SZKOLENIE NA ŻYWO: KARINA WILK-ŁYSZCZARZ - LEGALNA SPRZEDAŻ: PRODUKTY CYFROWE + AUTOMATYZACJA

+ 7 szkoleń z ekspertkami:

o łącznej wartości 20 450zł

______________________________________________

 1. SZKOLENIE NA ŻYWO: MARKA OSOBISTA
 2. SZKOLENIE NA ŻYWO: CHAT GPT NA INSTAGRAMIE
 3. SZKOLENIE NA ŻYWO: PRODUKTY CYFROWE - TEORIA
 4. SZKOLENIE NA ŻYWO: PRODUKTY CYFROWE - PRAKTYKA (WARSZTAT CANVA)
 5. SZKOLENIE NA ŻYWO: DYWERSYFIKACJA PRZYCHODÓW I SKALOWANIE BIZNESU
 6. SZKOLENIE NA ŻYWO: LEGALNA SPRZEDAŻ: PRODUKTY CYFROWE
 7. SZKOLENIE NA ŻYWO: ENERGIA PIENIĄDZA
WCHODZĘ W TO!

NA CO CZEKASZ?

WSKAKUJ NA POKŁAD KURSU

Opinie o współpracy ze mną:

Aneta Lizogub

@ketobezsciemy

Monika Jabłońska

@zparurem_monika_jablonska

Karolina Gierach

@ka_rolki

Anna Czarnecka

@angielskipower

Marcelina Rawka

@marcelina_rawka

Kinga Nowak

@pani.dotacja

Co mówią o moich prelekcjach?

ImageImageImageImage

@bizneswoman_w_trampkach

@ahoj.przygodo.ahoj

Image

@natalia.noszczynska.illu

@zuza.skrzynska

@bajer_ka

@wideo.elo

Image
ImageImageImageImageImageImage

Co mówią o moich produktach?

ImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImage

10 LAT W SIECI

200K OBSERWUJĄCYCH W 90 DNI

PIERWSZE SZKOLENIE Z AUTOMATYZACJI W POLSCE

MONETYZUJĘ WYŚWIETLENIA REELS

6 LAT W SPRZEDAŻY

15 MIESIĘCY ANALIZUJE ALGORYTM ROLEK

2000+ KLIENTÓW

7 FAKTÓW

O MNIE

PAULA BALICKA-ZAŃCZAK

CHCĘ ZACZĄĆ DZIAŁAĆ!
Image
KUPUJĘ PAKIET SAFE
KUPUJĘ PAKIET VIP

Wskakuj na pokład kursu:

KUPUJĘ PAKIET BASIC

BASIC

SAFE

VIP

zostało 5 miejsc

Image

2 987 ZŁ

12 987 ZŁ

1 398 ZŁ >> 699 ZŁ

FAQ

Terminy bonusowych szkoleń z ekspertami zostaną ustalone i wysłane drogą mailową po do kursantów.

Kiedy odbędą się bonusowe szkolenia?

Icon

Tak. Podczas składania zamówienia podaj swój NIP oraz nazwę firmy. Faktura zostanie wygenerowana automatycznie i przesłana emailem.

Czy dostanę FV?

Icon

Po opłaceniu zamówienia zostanie wysłany do Ciebie email z danymi do logowania. Szkolenia znajdują się na platformie szkoleniowej.

Jak uzyskam dostęp do szkolenia?

Icon

W tej chwili jest możliwość płatności poprzez Przelewy24, BLIK, PayPal, Raty.

Po zakupie szkolenia dostaniesz email

z instrukcją i dołączenia i linkiem do grupy prywatnej.

Tak. Przy finalizacji zakupu po przekierowaniu na Przelewy24 kliknij opcję Raty i płatności odroczone.

Czy jest możliwość płatności na raty?

Jak dodać się do grupy prywatnej?

Jakie są metody płatności?

IconIconIcon

Kurs Biznes na Insta dostępny jest na platformie kursowej od razu po dokonaniu płatności.

Kiedy dostanę dostęp do kursu?

Icon

Napisz wiadomość email na adres help@ogiettaj.com opisz sytuację i numer zamówienia.

Nie otrzymałam maila z potwierdzeniem zamówienia. Co zrobić?

IconIcon

Czy mogę zwrócić kurs?

Zamówienie możesz anulować do momentu opłacenia. Po opłaceniu — nie ma takiej możliwości. Więcej info w Regulaminie Sklepu.