OGIETTAJ Paula Balicka-Zańczak

Nazywam się Paula Balicka-Zańczak i od 10 lat jestem twórcą w social mediach. Skończyłam studia jako inżynier informatyki i magister grafiki multimedialnej. Od 6 lat pracuję również w sprzedaży z klientem i aktualnie prowadzę własną firmę OGIETTAJ. Przebrnęłam od ery blogowania, przez Facebookowe fanpage, Instagram, kiedy jeszcze był platformą do wstawiania zdjęć, aż do teraz kiedy światem rządzi wideo. Przez ostatni rok nauczyłam się, że social media są nieodłącznym i DARMOWYM elementem prowadzenia biznesu, który pomoże Ci pozyskać potencjalnych klientów. Musisz tylko poznać mechanizm ich działania i podążać za trendami, a ja Ci w tym pomogę.

 

Wiesz, że możesz tworzyć profesjonalne wideo przy użyciu TYLKO swojego smartfona? Pokażę Ci jak nagrywać, montować, dodawać efekty i wiele innych.

ZROZUMIEĆ REELS

Dlaczego rolki, a nie zwykłe posty? Formaty rolek. Czy godzina publikacji ma znaczenie? Skąd brać pomysły na rolki? Nauczę Cię do czego wykorzystywać poszczególne funkcje Instargrama.

ROZWIJAĆ BIZNES NA INSTAGRAMIE

Chcesz rozwijać swój biznes, a nie masz czasu nagrywać rolek, szukać pomysłu, a w zasadzie to nie wiesz nawet jak to się robi? Zapraszam Cię do moich szkoleń online lub warsztatów stacjonarnych.

KOPA DO DZIAŁANIA

Obiecuję być konsekwentna i dopóki nie zaczniesz uzyskiwać zadowalających efektów, nie pozwolę Ci spocząć na laurach!

ZACZĄĆ ZARABIAĆ

Firmy szukają ludzi, którzy nagrają, zmontują i opublikują im WIDEO. Potrzeba do tego tylko telefonu i Internetu i umiejętności. Wniosek? Ty czekaj na info o moim kursie i zacznij zarabiać pieniądze na tym co lubisz, a ja zyskam dla Ciebie klientów. DEAL?

 
Shopping Cart